#1 2024-09-17 18:44:27

Akitaken
Člen
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2
Windows 10Chrome 128.0

Kde koupit štítky: aktualizace míst?

Ahojte,
při lovu štítků se hodně opírám o informace z této stránky, ale už mnohokrát jsem zjistila, že nejsou aktuální/přesné, a na místě, kde by dané štítky měli prodávat, o nich častokrát vůbec neví (namátkou třeba chata Kohútka nebo Mapcentrum v Českých Budějovicích, které už prakticky neexistuje).


Setkali jste se s tím? Jak to řešíte? Měly by se informace o místech, kde se dají koupit tady na stránce aktualizovat?

Offline

#2 2024-09-17 20:49:39

rypi
Administrator
Registrován: 2023-02-28
Příspěvky: 8
MacintoshChrome 128.0

Re: Kde koupit štítky: aktualizace míst?

Popravdě nevím, jestli ta informace je kde byl štítek zakoupen (kde se dal koupit v minulosti), nebo kde je k sehnání nyní. Pokud by byly informace aktuální, pak by u spousty štítků nejspíše tato informace úplně chyběla a nevím, jestli to tak je správně. Navíc spousta štítků už se kupit nedá, ale není vyloučeno, že se znovu objeví v prodeji.
Ať už je to jakkoli, stejně pro aktualizaci a doplňování údajů bohužel chybí síly.

Offline

#3 2024-09-18 11:45:41

millos-123
Člen
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6
AndroidChrome 122.0

Re: Kde koupit štítky: aktualizace míst?

Zdravím,  taky se může stát, že  štítky na uvedeném místě se prodaly a obsluha pokladen nebo infocenter už ani neví zda tam ty štítky byli a s klidem řeknou (to jsme tu nikdy neměly ) což se mi taky stalo jenže já si tam asi před rokem ten štítek kupoval.

Offline

#4 2024-09-26 19:10:10

Akitaken
Člen
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2
Windows 10Chrome 128.0

Re: Kde koupit štítky: aktualizace míst?

Smysl by určitě dávalo mít aktuální údaje o tom, kde se dá štítek koupit nyní, ale chápu, že je s tím hodně práce.

V každém případě, tenhle štítek se dá normálně koupit v IC Prášily: https://www.turistickestitky.cz/detail/ … ataprasily


rypi napsal:

Popravdě nevím, jestli ta informace je kde byl štítek zakoupen (kde se dal koupit v minulosti), nebo kde je k sehnání nyní. Pokud by byly informace aktuální, pak by u spousty štítků nejspíše tato informace úplně chyběla a nevím, jestli to tak je správně. Navíc spousta štítků už se kupit nedá, ale není vyloučeno, že se znovu objeví v prodeji.
Ať už je to jakkoli, stejně pro aktualizaci a doplňování údajů bohužel chybí síly.

01 14:
Na Íčkách se většinou střídají brigádníci, takže mě to ani nepřekvapuje. :-)

Tak to holt musíme zkoušet. smile


millos-123 napsal:

Zdravím,  taky se může stát, že  štítky na uvedeném místě se prodaly a obsluha pokladen nebo infocenter už ani neví zda tam ty štítky byli a s klidem řeknou (to jsme tu nikdy neměly ) což se mi taky stalo jenže já si tam asi před rokem ten štítek kupoval.

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.023 seconds, 12 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]